Bus # 1 - Oslo City Centre & Snarøya

Morning route

07.55 HAMMERSBORGSGATEN
07.56 ST. OLAVSPLASS
08.00 VIKA ATRIUM (AKER BRYGGE)
E18
08.08 LYSAKER STATION
Snarøyavn
08.10 ROLVSTANGVEIEN
08.15 KONGSHAVN
08.16 BRUKSVEIEN
08.18 HALDENVEIEN 
08.19 HUNSUND
08.20 TELENOR FORNEBU
08.23 LILLEØYVN
E18
08.24 OKSENØYVEIEN
08.25 KVELDSROVEIEN
08.26 STRAND
08.27 HØVIK STATION
08.28 HØVIKVEIEN
08.29 HØVIK SCHOOL
08.31 RAMSTAD SCHOOL
08.45 OIS

Afternoon route

15.15 BUSES LEAVES OIS
15.17 RAMSTAD SCHOOL
15.18 HØVIK STATION
15.22 HØVIK CHURCH
15.23 STRAND
15.24 KVELDSROVEIEN
15.30 HUNSUND (Snarøya)
15.31 ROLVSTANGVEIEN
15.35 LILLEØYVEIEN
15.36 LYSAKER STATION
15.43 VIKA ATRIUM (AKER BRYGGE)
15.56 HAMMERBORGSGATEN
15.59 OSLO BUSS TERMINAL

Gasta Design