Bus # 2 - Oslo City Centre West

Morning route

08.05 ABELHAUGEN

Drammensvn,
Bygdøy Alle

08.06 SOLLI PLASS
08.10 SKOVVEIEN BY BYGDØY ALLE 3-5
08.14 OLAV KYRRES PLASS
08.16 THUNE
08.17 SKØYEN STASJON
08.20 HOFF
08.21 JARLSBORVEIEN

Hoffsvn

08.22 SMEDSTADDAMMEN
08.25 RADIUM HOSPITAL
08.26 BLOKKAJORDET
08.35 O.I.S – Gml Ringeriksvn

Afternoon route

15.15 OIS
15.19 BLOKKAJORDET
15.22 RADIUMSHOSPITAL
15.23 SMEDSTADDAMMEN
15.25 HOFF TERRASSE
15.29  HOFF 
15.30 SKØYEN STASJON
15.31 THUNE
15.41 OLAV KYRRES PLASS
15.45 SKOVVEIEN
15.47 SLOTTSPARKEN

Gasta Design