Bus # 5 - Oslo City Centre Northwest & Bærum East

Morning route

08.00 ST. HANSHAUGEN

Ullevålsvn, Theresegate, Sporveisgt  

08.04 STENSGATE
08.07 SPORVEIGT / BOGSTADVN
08.13 MAJORSTUA

Sørkedalsvn

08.14 VOLVAT
08.15 HEGGELIBAKKEN
08.16 SMEDSTAD
08.18 MAKRELLBEKKEN / NJÅRDHALLEN
08.22 RØA BY ESSO STATION
08.25 ØVREVOLL
08.28 BJERKELUNDSVN BUSSTOP 
08.29 ALMELIEN
08.30 HOSLEVEIEN
08.35 O.I.S – Gml Ringeriksvn 

Afternoon route

15.15 OIS
15.17 HOSLEVEIEN
15.18 ALMELIEN
15.19  BJERKELUNDSVEIEN
15.19 ØVREVOLL
15.22 RØA
15.28 MAKRELLBEKKEN / NJÅRDHALLEN
15.31 HEGGELIBAKKEN
15.32 SMEDSTAD
15.33 VOLVAT
15.35 MAJORSTUA (SØRKEDALSVEIEN)
15.39 BOGSTADVN / SPORVEISGATA
15.40 STENSGATE
15.42 ULLEVÅLSVEIEN/GEN BIRCHSGATE
15.45 ST. HANSHAUGEN

Gasta Design